Přidat odkaz

Jak jste si možná již přečetli, tohle je místo, kde můžete přidat svůj odkaz. Není to těžké a je to zcela zdarma! Posuzujeme samozřejmě všechny odkazy s cílem udržet si tak vysoký standard, jak jen to bude možné. Vyplňte prosím formulář a odešlete nám ho!

Vítejte na a2tri

Zde najdete odkazy a informace ohledně Zdravotnické zboží a léčiva. Doufáme, že najdete, co hledáte. Jinak stačí kliknout na Mapa stránek a najdete vše, co na našich webových stránkách nabízíme shromážděné na jednom místě.

Kategorie

Poslední odkazy na Zdravotnické zboží a léčiva

Home / Zdraví a zdravotnictví / Zdravotnické zboží a léčiva /
Jsme společnost z Plzně zaměřující se na výrobu protetiky. Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oboru. O lidi s tělesným postižením se staráme již od 1. světové války. Každému pacientovi se věnujeme s co největší efektivitou. Jsme součástí projektu Ottobock partner. Nejčasteji vyrábíme protézy horních končetin, dolních končetin, trupové ortézy, protézy nosu, prstu, ucha atd. Navštivte naše stránky.
protézy Plzeň

kompenzační pomůcky Plzeň

Co je nového

This RSS feed URL is deprecatedLékárny si stěžují na chybějící léky a chystají žalobu na distributory - ceskatelevize.cz/ct24Balkán je pro české firmy slibná destinace - Hospodářské novinyMísto léků 3D brýle: Pomocí virtuální reality se léčí fobie z výšek či ... - Hospodářské novinyVelkosklad s léčivy příjme šikovné pracovníky - mzda až 23 000Kč - Peníze.cz