Přidat odkaz

Jak jste si možná již přečetli, tohle je místo, kde můžete přidat svůj odkaz. Není to těžké a je to zcela zdarma! Posuzujeme samozřejmě všechny odkazy s cílem udržet si tak vysoký standard, jak jen to bude možné. Vyplňte prosím formulář a odešlete nám ho!

Vítejte na a2tri

Zde najdete odkazy a informace ohledně Ubytování, hotely, penziony. Doufáme, že najdete, co hledáte. Jinak stačí kliknout na Mapa stránek a najdete vše, co na našich webových stránkách nabízíme shromážděné na jednom místě.

Kategorie

Poslední odkazy na Ubytování, hotely, penziony

Home / Cestování a ubytování / Ubytování, hotely, penziony /
Chystáte se navštívit Středočeský kraj a strávit tu dovolenou nebo služební cestu? Pak navštivte náš hotel. Praha je od Velkých Popovic jen kousek. Rezervujte si pokoj v HOTELU U LEDU ješte dnes!
hotel

hotel ubytování

Klidné ubytování Šumava, to nabízí Hotel Ostrý, Železná Ruda. Poskytujeme ubytování ve 27 pokojích, vybavených praktickým pohodlným nábytkem, samostatným sociálním zařízením, telefonem a televizí se satelitním příjmem. K dispozici je také apartmán pro 4 osoby a pokoj s bezbariérovým přístupem.
ubytování Šumava

ubytování na Šumavě, ubytování železná ruda

Sháníte levné, ale komfortní ubytování v Havlíčkově Brodě? Rezervujte si svůj pokoj v penzionu STARR. Nabízíme jedno až šestilůžkové pokoje a apartmány. Najdete nás nedaleko centra města. Součástí penzionu je herna, bar i vinárna, vlastní parkoviště. Nabízíme masáže, připojení k internetu úschovnu kol. Udělejte si bezva dovolenou s penzionem STARR.
levné ubytování v Havlíčkově Brodě

penzion STARR Havlíčův Brod

Navštivte útulný penzion v bezprostřední blízkosti sjezdovky Hromovka ve Špindlerově Mlýně. Nabízíme celoroční ubytování v nekuřáckých pokojích, můžete tak s námi strávit letní i zimní dovolenou. Penzion nabízí vyžití pro turisty, lyžaře i aktivní vyžití pro celou rodinu. Součástí penzionu je také restaurace, kde Vám nabídneme jídla české kuchyně i krkonošské speciality.
penzion Horalka ve Špindlerově Mlýně

restaurace Špindlerův Mlýn

Co je nového

This RSS feed URL is deprecatedSenátor Valenta: Hotely a ubytovací zařízení nejsou cestovní ... - ParlamentníListy.czUkrajinci nabízejí na finále LM ubytování, odvoz i stravu zdarma - Sport.czSenátor Valenta chce ochránit hotely a penziony od další byrokracie ... - ParlamentníListy.czPět tipů jak letos strávit dovolenou jinak - Novinky.cz